Dan otvorenih vrata laboratorija Građevinskog fakulteta

Kada

24 travnja, 2023

Gdje

Građevinski fakultet, Sveučilište u Rijeci
Ul. Radmile Matejčić 3, Rijeka

Event Type

Laboratorijska oprema Građevinskog fakulteta dopremljena je u sklopu EU projekta „Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci”. Laboratorije Građevinskog fakulteta čine: Laboratorij za konstrukcije, Laboratorij za materijale, Laboratorij za prometnice, Laboratorij za geotehniku i Laboratorij za hidrotehniku. Laboratoriji predstavljaju modernu istraživačku infrastrukturu i osiguravaju provođenje visokokvalitetnih istraživanja i projekata s industrijom.

U sklopu Festivala znanosti laboratoriji Građevinskog fakulteta otvorit će svoja vrata za zainteresirane posjetitelje, prezentirati opremu laboratorija, zanimljiva ispitivanja i provedene projekte.

Kontakt: voditelji laboratorija: izv. prof .dr. sc. Vedran Jagodnik, doc. dr. sc. Paulina Krolo, doc. dr. sc. Natalija Bede, Marijana Cuculić, v. pred., izv. prof. dr. sc. Igor Ružić

Institucija: Sveučilište u Rijeci, Građevinski fakultet

Trajanje: 5 sati