Indeficienter – o riječkim vodama

Kada

24 travnja, 2023

Gdje

Pomorski i povijesni muzej Hrvatskoga primorja
Trg Riccarda Zanelle 1, Rijeka

Event Type

Manifestacija Festival znanosti ove će se godine održati od 24. do 29. travnja, a tema je Priroda i društvo.

U tom ćemo tjednu u Pomorskom i povijesnom muzeju Hrvatskoga primorja Rijeka organizirati ciklus radionica posvećenih riječkim vodama Indeficienter: u ponedjeljak, 24. travnja u 10 sati radionicu za djecu predškolske dobi, u utorak, 25. travnja u 10 sati radionicu za učenike od 1. do 4. razreda osnovne škole, u srijedu, 26. travnja u 10 sati radionicu za učenike od 5. do 8. razreda osnovne škole te u četvrtak, 27. travnja u 10 sati radionicu za učenike srednje škole. Radionice su vezane uz more, rijeke, kanale, izvore, potoke, kišu i ostale vode koje čine Rijeku jedinstvenim gradom. Radionice su prilagođene uzrastima i mogućnostima sudionika.

Program je besplatan, ali je potrebna najava na e-adresu cudotvornica@ppmhp.hr ili telefonom na broj 051/213-578.