Kako je biti student na OBRI-ju

Prezentacijom je cilj pružiti svim zainteresiranim posjetiteljima uvid u način života i studiranja studenata Odjela za biotehnologiju Sveučilišta u Rijeci, te što sve mogu očekivati ako se odluče doći na naš studij. Ukratko ćemo dati najvažnije informacije o svakoj godini studiranja, dopunjene osobnim iskustvom – „tips and tricks“ kako ‘preživjeti’ koju godinu. Nakon predavanja rado ćemo odgovoriti na sva dodatna pitanja posjetitelja.

Jana Pavičić

redovna je studentica druge godine preddiplomskog studija Biotehnologije i istraživanja lijekova na Sveučilištu u Rijeci. Na prvoj godini je položila sve predmete, a u tekućoj, drugoj nastavlja s uspješnim polaganjem ispita. Ove je godine bila demonstrator na kolegiju Stanična i molekularna biologija, a prošle je sudjelovala na Otvorenom danu u sklopu dviju radionica, Izrada prirodne kozmetike „Naturis“ i Mikroskopija. Član je Udruge studenata biotehnologa, projekta „Naturis“ i „Kuglice dobrih želja“. Tijekom prvog semestra aktivno se bavila plivanjem, a sada je trenerica plivanja u Plivačkom klubu Kantrida.